Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM S POZEMKOM BLÍZKO CENTRA MESTA

Cena:
239 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nové Zámky
Obec: Nové Zámky
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 65 m2
Plocha pozemku: 346 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: M1461
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

NA PREDAJ NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM S POZEMKOM - NOVÉ ZÁMKY.

STAV :

Jedná sa o novostavbu rodinného domu, kolaudácia nehnuteľnosti prebehla v roku 2016, murovaná stavba, majiteľ nehnuteľnosti kládol dôraz na použité stavebné materiály ako certifikovaný keramický systém Wienerberger  Porotherm. ( tehly, strop, vencové tehly, ostenia ).

Plynové kúrenie prostredníctvom plynového kotla napojené na komín o priemere 140mm zn. Schniedel, v kombinácii s kúrením na pevné palivo komín s priemerom 200mm pre krbové kachle s výkonom 5 kW.  Komíny sú zároveň napojené na kanalizačný systém. Drevené Euro okná + dvere pravidelne ošetrované ochranným konzervačným systémom na drevo -  Adler. ( K dispozícii je + nový plynový kotol pre prípad poruchy )

Okná sú opatrené sieťkami proti hmyzu + moderné vonkajšie tienenie prostredníctvom hliníkových slnolamov. Okná na obytných miestnostiach sú vyhotovené s vnútorným dreveným  obložením ostenia s dekoračným rámom. Na oknách sú interiérové bambusové žalúzie + mramorové parapety.

Podlahy – drevený masív, kartáčovaný dub + kombinácia gresová dlažba. Dom je napojený na GSM alarm + vonkajší kamerový systém.

Na pozemku je vybudovaná drobná stavba - drevený záhradný domček na betónovej platni ktorý môže slúžiť ako sklad, prípadne dielňa.

DISPOZÍCIA :

Zastavaná plocha 105 m2, úžitková plocha domu je 65 m2, pozemok je o výmere 346 m2.

Dispozične pozostáva dom z dvoch izieb s toho obývacia izba s kuchynským kútom a príslušenstvom ako: komora pre kuchyňu, vstupná chodba, technická miestnosť v ktorej sú sťahovacie stropné schody Fakro  do podkrovnej časti, kúpeľňa s vaňou + sprchový kút, samostatná toaleta. K domu prislúchajú dva vchody a pergola s posedením.

Je možnosť zmeny dispozície a z technickej miestnosti zriadiť tretiu samostatnú izbu s vlastným vstupom, resp. miestnosť na podnikanie, táto tretia miestnosť disponuje samostatným vstupom.

Na pozemku sú vybudované všetky IS, k dispozícii vybudovaná šachta so studňou na polievanie záhrady, voda zo studne je napojená aj do domu a slúži ako úžitková na splachovanie wc.

Nehnuteľnosť je oplotená, s prednej časti od ulice je postavený kovový plot ošetrený žiarovým zinkovaním + náter RAL. Vchod na pozemok z ulice je realizovaný dvoma bránkami a posuvnou bránou na DO /CAME/.  Pred domom sú dve parkovacie miesta, tretie parkovacie miesto je vo dvore pred záhradným domčekom.

Majiteľ kládol dôraz na výstavbu a aj použitie kvalitných stavebných materiálov, je to príjemný domček so záhradkou a parkovaním. Bez nutnosti ďalších investícií, v tichej, okrajovej časti mesta cca 5 min. autom od centra.

Nehnuteľnosť bola prakticky neobývaná ......

Viac info :

Cena : 239.000,- €

Tel : 0910 310 320

Mail : maduda-ZVNC-virginreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Maduda
Telefón:+421910 310 320
E-mail:maduda-ZVNC-virginreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.